Bedava ekitap indirme ve kitap özeti okuma adresi.

Nükleer Darbe - eKitap indir

by EKitap İndir , at 20:09 , has 0 yorum

Üçüncü Dünya Savaşı’nın devamı niteliğindeki Nükleer Darbe, bir yandan da yeni konulara değiniyor. Politik söylemi ile dikkatleri üzerine toplayacak olan roman, etkileyici aksiyon sahnelerine de sahip. “Nükleer silah söylemlerinin doruğa çıktığı bir dönemi yaşıyoruz,” diyor Burak Turna. “Ortadoğu bölgesinde nükleer silah kullanılmasının an meselesi olduğundan bahsediliyor ve yeni dünya savaşının hazırlanmaya başladığı sahnede, ışıkları yakıyoruz. 11 Eylül ile başlayan dönemin, dünyayı yavaş yavaş kaosa sürüklemesini izlerken, Nükleer Darbe romanı, dünyayı etkisi altına alan Doğu-Batı savaşının tehlikeli yükselişine yeni bir bakış açısı getiriyor…”

Batı orduları Doğu ordularına karşı
Roman, nükleer silahlara sahip olan ülkelerin bu silahın dünya ülkeleri arasında yayılmasını engellerken, nükleer silahları kullanarak kendi halklarını da baskı altında tuttuklarına işaret ediyor ve Batı ordularının, Doğu orduları karşısında ‘başarılı olamayabileceği tezini’ işliyor.

Nükleer Darbe - eKitap indir
About
Nükleer Darbe - eKitap indir - written by Adsız , published at 20:09, categorized as blogspot , book , Burak Tuna , darbe , ekitap , ekitap-ebook , java , Nükleer , Nükleer Darbe ekitap indir . And has 0 yorum
Bck
Cancel Reply
Haber Check PageRank