Bedava ekitap indirme ve kitap özeti okuma adresi.

Charlaine Harris-Cadı Ölüsü (ekitap indir) (Bir Güneyli Vampir Serisi)

by EKitap İndir , at 13:51 , has 0 yorum

Tuhaf ve seksi garson kız Sookie Stackhouse’a kapılmamanın yolu yok. Bizi de al Sookie! Bizi de!

İnsan her gün yol kenarında koşan yarı çıplak bir adamla karşılaşmaz ki!

Sookie Stackhouse da gaza basıp yoluna devam edemedi tabii. Zavallı çıplak adam şuurunu yitirmişti, kim olduğunu bilmiyordu. Oysa Sookie onu gayet iyi tanıyordu. Vampir Eric’ten başkası değildi. Ama çok daha iyi kalpli, daha nazik bir Eric.

Ve daha ürkek. E, hakkı var, zira geçmişini silen artık her kimse, şimdi de canını almanın peşindeydi. Eric’in belalısını araştıran Sookie, kendini aniden cadılar, vampirler ve kurtadamlar arasında patlak veren tüyler ürpertici bir savaşın ortasında bulacaktı. Ama asıl tehlikedeki Sookie’nin kalbiydi. Hımmm!

Şeyyy, çünkü bu yeni Eric’e karşı koyabilmek öyle her babayiğidin harcı değildi.

“Çok şık, çok havalı… Vampir Avcısı Buffy hayranları mizah gücünün, Vampir Avcısı Anita hayranlarıysa aşk ve erotizmin doğaüstülerle mücadelede faydasını iyi bilir.”

Charlaine Harris-Cadı Ölüsü (ekitap indir) (Bir Güneyli Vampir Serisi)
About
Charlaine Harris-Cadı Ölüsü (ekitap indir) (Bir Güneyli Vampir Serisi) - written by Ekitap Admin , published at 13:51, categorized as Bir güneyli vampir serisi , Bir Güneyli Vampir Serisi ekitap , blogspot , Cadı Ölüsü , Cadı Ölüsü ekitap , Cadı Ölüsü ekitap indir , Charlaine Harris , ebook , ekitap , Vampir . And has 0 yorum
Bck
Cancel Reply
Haber Check PageRank