Bedava ekitap indirme ve kitap özeti okuma adresi.

Lisa Kleypas-O yaz (ekitap indir)

by EKitap İndir , at 13:18 , has 0 yorum

Epsilon okurlarının Benimle Kal adlı romanıyla tanıştığı, dünyaca sevilen yazar Lisa Kleypas bu kez O Yaz ile okurlarına yeniden merhaba diyor.
Her şeyin bir yaz gecesi başladığı roman,
tıpkı yazarın ilk romanı gibi bir solukta okunacak!
Gerçekten yetenekli bir öykücü. Publishers Weekly
Londra sosyetesine giren dört genç kızın ortak bir amacı vardır: Tüm kadınsı yönlerini ve çekiciliklerini kullanarak kendilerine birer koca bulmak.
Annabelle Peyton ise ailesini felaketten kurtarmanın tek yolunun, soylu bir genç adamın kendisine evlenme teklif etmesini sağlamak olduğunu düşünmektedir. Bunun için güzelliğini ve zekasını sonuna kadar kullanmakta kararlıdır. Ancak Annabelle'in en büyük hayranı, zengin ve güçlü Simon Hunt genç kızın aklını çelmekte ve onun duygularına karşı koymasını güçleştirmektedir.
Arkadaşları, Annabelle i Simon dan uzakta tutmak için uğraşırlar ve ona uygun gerçek bir beyefendi bulmaya çalışırlarken, bir yaz gecesi her şey değişir. Annabelle, aşkın en tehlikeli oyun olduğunu keşfeder.

Lisa Kleypas-O yaz (ekitap indir)
About
Lisa Kleypas-O yaz (ekitap indir) - written by Ekitap Admin , published at 13:18, categorized as blog , blogspot , ebook , ekitap , ekitap-ebook , Lisa Kleypas , Lisa Kleypas ekitap , O yaz , O yaz ekitap , O yaz ekitap indir . And has 0 yorum
Bck
Cancel Reply
Haber Check PageRank