Bedava ekitap indirme ve kitap özeti okuma adresi.

George R. R. Martin - Düzenbaz Prens ekitap indir (epub)

by EKitap İndir , at 00:00 , has 0 yorum

“Düzenbaz Prens”, Buz ve Ateşin Şarkısı serisinin ilk kitabı olan Taht Oyunları’ndan yaklaşık olarak 200 yıl öncesinde geçen ve Ejderhaların Dansı olarak bilinen Targaryen iç savaşının sebeplerini kısa, kısa olmasına rağmen açıkça ve keskin bir dille anlatan, ”Prenses ve Kraliçe” hikayesinin karanlık yerlerine ışık tutan bir hikaye!

Buz ve Ateş’in evreninde Westeros’un çalkantılı topraklarında geçen bu hikaye bizi; bütün dünyayı savaşa sürükleyebilecek bir hırsı olmasına rağmen tahta çıkmayı başaramayan, bir kralın torunu, başka bir kralın kardeşi, bir kraliçenin kocası, iki kralın babası, üç kralın dedesi, maceraperest ve gösterişli ”Düzenbaz Prens”, Daemon Targaryen’in hikayesine götürecek.


”Prenses ve Kraliçe”den sonra George R. R. Martin’den yine epik bir şaheser. Eski Şehir, Hisar’dan Aliüstat Gyldayn tarafından yazıya geçirilen bu kaynak, Prens Daemon Targaryen’in gençlik yıllarının, maceralarının, suçlarının ve evliliklerinin hususlarını anlatır.

George R. R. Martin - Düzenbaz Prens ekitap indir (epub)
About
George R. R. Martin - Düzenbaz Prens ekitap indir (epub) - written by Ekitap Admin , published at 00:00, categorized as Düzenbaz Prens , Düzenbaz Prens ekitap , Düzenbaz Prens epub , Düzenbaz Prens oku , Düzenbaz Prens veya Kral'ın Kardeşi , George R. R. Martin , Taht Oyunlar oku . And has 0 yorum
Bck
Cancel Reply
Haber Check PageRank