Bedava ekitap indirme ve kitap özeti okuma adresi.

George R. R. Martin - Taht Oyunları ekitap indir (Epub)

by EKitap İndir , at 12:00 , has 0 yorum

Yazların on yıllar, kışların bir insan ömrü sürebildiği diyarda, dehşetli ve soğuk zamanlar yaklaşmaktadır. Kışyarı’nın kuzeyindeki buzul topraklarda, Yedil Krallık’ı koruyan Sur’un ötesinde tehditkâr doğaüstü güçler toplanmaktadır.)
Savaşın tam ortasında, doğdukları topraklar kadar sert, boyun eğmez Starklar vardır. Acımasız soğuğun hüküm sürdüğü kuzeyden, uzak güneydeki sıcak zevk yurduna uzanan, leydiler, lordlar, savaşçılar, büyücüler ve katillerle dolu öykü, korkunç kehanetlerin işaret ettiği bir devirde başlamaktadır. Komplo, trajedi, ihanet, zafer ve dehşet dolu olayların ortasında Starklar’ın, dostlarının ve düşmanlarının kaderi bıçak sırtındadır.
Hedef, en ölümcül savaş olan taht oyununda muzaffer olmaktır.
 ...
George R. R. Martin türünün sınırlarını zorladığı Taht Oyunları ile bir şaheser ortaya koyuyor. Dünyanın dört bir yanındaki fantastik edebiyat okurlarını kesinlikle memnun edecek epik serinin ilk cildi gizem, entrika, aşk ve macera dolu sayfalarıyla büyülüyor.

George R. R. Martin - Taht Oyunları ekitap indir (Epub)
About
George R. R. Martin - Taht Oyunları ekitap indir (Epub) - written by Ekitap Admin , published at 12:00, categorized as Fantastik Edebiyat , George R. R. Martin , Taht Oyunlar ekitap , Taht Oyunlar epub , Taht Oyunlar indir , Taht Oyunlar oku , Taht Oyunlar pdf . And has 0 yorum
Bck
Cancel Reply
Haber Check PageRank