Bedava ekitap indirme ve kitap özeti okuma adresi.

Jack London - Vahşetin Çağrısı ekitap indir

by EKitap İndir , at 17:11 , has 0 yorum
vahsetincagrisi

Amerikan edebiyatının büyük ustalarından Jack London'ın unutulmaz romanı Vahşetin Çağrısı hemen tüm dillere çevrilmiş, gerçek anlamda bir klasik niteliği kazanmıştır.
 ...
Dünya edebiyatında kendi kendini yetiştiren yazarların en yetkin örneklerinden biri olan Jack London, en güçlü ve etkileyici yapıtlarından biri sayılan Vahşetin Çağrısı'nda, kızağa koşulan bir kurt köpeğinin amansız yaşam savaşını anlatır. Alaska'nın yabanıl ortamında yaşayan insanların acımasızlığından payına düşeni alan Buck, ayakta kalabilmek için inanılmaz bir savaş verecek, giderek yabanın çekiciliğine kapılarak özgür seçimini yapacaktır.
 ...
Ne ki, Buck'ın bir köpek olduğunu bilmesek, onun başından geçenleri bir insanın zorluklarla dolu yaşamöyküsü olarak da okuyabiliriz. London, bir köpeğin öyküsünün ardında, insanlık durumunun ürkütücü bir panoramasını önümüze serer.


Jack London - Vahşetin Çağrısı ekitap indir
About
Jack London - Vahşetin Çağrısı ekitap indir - written by Ekitap Admin , published at 17:11, categorized as Jack London , Jack London indir , Vahşetin Çağrısı , Vahşetin Çağrısı ekitap , Vahşetin Çağrısı epub , Vahşetin Çağrısı indir , Vahşetin Çağrısı Jack London , Vahşetin Çağrısı pdf . And has 0 yorum
Bck
Cancel Reply
Haber Check PageRank